Aafrika ehk seal, kus linnud lendavad

Ettendus
Etendus lastele “Aafrika ehk seal, kus linnud lendavad” Nukukeskuses “Draakonipesa”, Viru 18, Tallinn. Sõnadeta lugu mis on arusaadav nii lastele, kui ka täiskasvanutele. Lastele 3-8 aastat. Muinasjutt kõrbeliivadest, sellest, mis neis peidub ja kuhu linnud lendavad. Kogu Aafrika koos oma elanike, kuuma päikese, liivamägede, oaaside ja liivatormidega mahub kohvrisse. Muusika- ja videoprojektsioonid aitavad miniatuursetel tegelastel ellu ärgata, ning sa unustad ära, et sinu ees on lihtsalt nukud. Siin sa kohtud erinevate loomadega. Kilpkonnad, hüpiklane, gepardid, varaanid, okassead, maod, surikaadid, imposantsed lõvid ja torni kõrged kaelkirjakud, graatsiliselt tantsiv gazell ja (ablas) krokodill, ja see pole veel kõik! 35 minutit põnevust tekitavat ja kohati ohtlikku teekonda, sest Aafrikas on ohtlik põud ja petlikud (reetlikud) miraažid. Kuid vapper kangelane, väike päkapikk, ületab takistused ja lõpuks leiab auhind(autasu).
Autorist: Autor ja lavastaja (lavakunstnik) Marina Evseeva alustas oma karjääri Moskvas, kus õppis, ning osales režissööri ja näitlejana erinevates projektides (lavastustes). Nüüd on ta omandanud uue kunsti – villast nukkude valmistamise. Selle tehnika abil tehti etendusi “Sadas lund, tähed kukkusid” ja “Aafrika ehk kuhu linnud lendavad”. Tavatute teatrivormide otsimisel ühendab ta nukkude ja näitlejate mängu, paneb(asetab) täiskasvanud ja lapsed muinasjuttude ja fantaasia maailma, lootes, et igaüks leiab etenduses midagi omaette: täiskasvanu meenutab lapsepõlve ja laps hakkab mõtisklema.
  Date  12 aug. 2023
Expired!
  Time  17:00
  Category  3+ 
  Organizer

Mini Teater

+372 5391 6419 aerinavis@mail.ru

Miniteater sai oma nime seetõttu, et see on väga väike. Selle asutas perekond Anton Sudarenko ja Marina Jevsejeva. Teater asutati aastal 2021. Kõik algas miniatuurse etendusega "Lumi sadas - tähed langesid", kus kõik tegelased on põhjametsade loomakesed ning see mahub ühte kohvrisse.