Inglid

Ettendus

…üle karge lume,
pisikene ingel,
paljajalu tuleb.

Mis on ime? Täiskasvanud ütlevad, et see on midagi ebatavalist, mida harva näed või tunned, nagu näiteks kui teatud loodusseadused ei täida. Lapsed aga ütlevad, et ime on siis kui unistused saavad tõeks…Kas oled sina kunagi unistanud sellest, et sulle külla tuleks Jõulu Ingel?
…Süda soe ja särasilmil,
külma ta ei taju,
kannab kuuma küünlaleeki,
läbi valge saju…

Aga kui järsku tulevad kolm Jõulu Inglit? Ja toovad kaasa väikse varjuteatri kasti, küpsiseid saatuse küpsiseid ja kõige olulisem – ühe jõulu lugu imest! Seda lugu rääkis nendele isiklikult üks imeline muinasjutuvestja – Selma Lagerglöf (just, just – see sama mis kirjutas Nilsi seiklustest metshanedega). Kuid seekord lugu räägib Jõuludest ja võlust. Inglid koos sinuga näitavad seda lugu varjuteatri kastis, et see lugu elustuks ja saaks vabaks sõnade vagist. Nii meie päev saab olla imeline, ka varju teatri võlu saab värviliseks, tänu sinu naeratusele! Ühe sõnaga, lubame sulle kirjulisi unenägusid sel öösel.

Etendus käib kahe keeles (eesti ja vene),

50 min

  Date  18 dets. 2023
Expired!
  Time  18:00
  Category  5+ 6+ 
  Organizer

Flying Cow

+372 5837 0283 seminarid@gmail.com

Meie etenduste idee arenes pere teatri traditsioonist. Püüame suunata (loominguliselt) laste ja noorte tähelepanu ümbritseva keskkonna ja sotsiaalse maailma harmoonilisele uurimisele ja vajadusel muutmisele. Tahame aidata vaatajatel kujundada eneste iseloomus välja ausust ja isiklikku soovi muuta keskkond enamgi õiglasemaks. Kasutame meie teatri harmoonilise arengu jaoks Dragon Dreaming süsteemi meetodit. Etendused viime läbi vastavalt vajadusele: eesti, vene või inglise keeles.