Kui ma saan samuraiks

Ettendus

Igaüks meist on oma hinges natuke samurai…otsustav, enda sõnadele truu ja tundetu kuulsuse suhtes. Aga kuidas saada selliseks tõelises elus? Kus leida aukoodeksi ja järgida seda terve oma elu väärikalt? Millal mina saan samuraiks? Leida vastused nendele küsimustele on raske, eriti kui oled veel laps.

Jaapani muinasjutud, millele põhineb meie etendus, pakuvad meile küsida ühelt müstiliselt tegelastelt maskis. Kaks lugu, mis ta räägib peategelestale, aitavad leida õigeid vastuseid,  kuid ainult nendele, kes on valmis ja on suutlikud kuulata ja saada muinasjutude salamõtetest aru.

Üks lugu räägib imelisest armastuse võimest ja truuks jäämisest, teine aga sellest kui tähtis on olla hoolikas ja lugupidav kõikide suhtes, eriti nende suhtes, kes ei saa seista enda eest, näiteks habraste ja tundlike nukkude suhtes. Kes on see müstiline tegelane erksas maskis? Etendus on inspireeritud ja täis jaapani uhket kultuuri, luuletusi, muusikat, seal saab näha akrobaatilisi elemente ja võitluskunsti.

Kestvus 50 min

  Date  09 dets. 2023
Expired!
  Time  12:00
  Category  5+ 
  Organizer

Flying Cow

+372 5837 0283 seminarid@gmail.com

Meie etenduste idee arenes pere teatri traditsioonist. Püüame suunata (loominguliselt) laste ja noorte tähelepanu ümbritseva keskkonna ja sotsiaalse maailma harmoonilisele uurimisele ja vajadusel muutmisele. Tahame aidata vaatajatel kujundada eneste iseloomus välja ausust ja isiklikku soovi muuta keskkond enamgi õiglasemaks. Kasutame meie teatri harmoonilise arengu jaoks Dragon Dreaming süsteemi meetodit. Etendused viime läbi vastavalt vajadusele: eesti, vene või inglise keeles.