Lugu kilekotist

Ettendus

Etendus räägib oskusest leida igas asjas imet, isegi siis kui esimesel pilgul toimuv ei tundu kasulik ega ilus. Iga inimene omab loovat kujundusvõimet, mille abil saab näha “terviklikkust igas kosmose kaste tilgas”, ja tavalisest kilekotist saab luua veealust kuningriiki või tähist ööd. Kasutades kilekotte meie etenduses, tahame tuua esile tundlikku ja ettevaatlikku suhtumist mitte ainult meie asjadesse, vaid ka üks teiste asjadesse kui ka lõpptulemusena meie planeeti, kus me elame.

Kui me saame õpetada vaatajatele (eriti lastelele) näha ilu mistahes asjas (isegi tavalises kilekotis), siis nendest kasvavad välja mitte tarbijad, vaid hoolikat inimesed.

Etendus on laureaat “The 6th Silk Road International Arts Festival” festivalil (Xian, Hiina) 2019

Ilma sõnata

Kestvus 50 min

  Date  09 sept. 2023
Expired!
  Time  12:00
  Category  4+ 
  Organizer

Flying Cow

+372 5837 0283 seminarid@gmail.com

Meie etenduste idee arenes pere teatri traditsioonist. Püüame suunata (loominguliselt) laste ja noorte tähelepanu ümbritseva keskkonna ja sotsiaalse maailma harmoonilisele uurimisele ja vajadusel muutmisele. Tahame aidata vaatajatel kujundada eneste iseloomus välja ausust ja isiklikku soovi muuta keskkond enamgi õiglasemaks. Kasutame meie teatri harmoonilise arengu jaoks Dragon Dreaming süsteemi meetodit. Etendused viime läbi vastavalt vajadusele: eesti, vene või inglise keeles.